Föremål som liknar kandelaber Metall
9057 Kandelaber
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 februari 2024
4214 Kandelaber
Såld: 300 kr
Såldes den 6 mars 2023
8310 Kandelaber
Vitmetall, England. Höjd: 27 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2023
5126 Kandelaber
Metall. Höjd: 27cm
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2022
7526 Kandelaber
trä och metall, Signerad. J A, Hjo 1975. Höjd: 55 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 december 2021
7180 Kandelaber
Metall. Höjd: ca 40 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 6 september 2021
5208 Kandelaber
1900-talets andra hälft, flicka, metall. Höjd: 75
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 januari 2021
6022 Kandelaber
vitmetall, nutida. Höjd: 47 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 juni 2020
7464 Kandelaber
Metall, Jugend. Höjd: 36 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 september 2019